Koho hledáme? Muže, kteří chtějí následovat Krista v nejrůznějších možných povoláních, kteří se nebojí snít a chtít své sny uskutečnit. Muže s velkým a otevřeným srdcem, hlubokým vztahem ke Kristu, odhodlané následovat ho všude, kam je potřeba. Muže, kteří mají odvahu jít proti proudu, kteří hledají pravdu a chtějí v dnešním světě uskutečňovat spravedlnost. Muže, kteří chtějí sloužit Bohu, Církvi a lidem. Hledáme muže, kteří budou žít ve společenství, a kteří se nezaleknou samostatné práce.

Co musíš splňovat? Být svobodným pokřtěným katolíkem s minimálně středoškolským vzděláním. Striktní věkové hranice nejsou, ale po čtyřicítce je proces přijímaní náročnější a komplexnější. Jezuitská formace je poměrně dlouhá formace, ale do velké míry flexibilní a závisí na předchozím vzdělání a zkušenostech.

Co dělat, když nevíš, jestli se "na to" hodíš? Zkus si přečíst něco o rozhodování, nebo se obrať na některou z osob určených pro zájemce o život v Tovaryšstvu.

Je možné si něco podobného i zkusit? Jistě, podívej se do sekce nabídka, ale nejlepší je kontaktování některé z osob určených pro zájemce o život v Tovaryšstvu.

Jak se přihlásit? Prvním krokem je kontaktování některé z osob určené pro zájemce o život v Tovaryšstvu. Standardně následuje osobní setkání a domluvení dalšího konkrétního postupu. Anebo se podívej na postup celé formace.